TABLO TAŞIMACILIĞI

 

Taşımacılık sektörü özellikle son yıllarda farklı bir ivme kazanmış olan başarılı bir sektördür. İnsanların hayatları boyunca eşyalarının bir yerden bir yere taşınması gereksinimleri sıklıkla ortaya çıkmaktadır. Firmamızda bu konu ile ilgili hizmet veren başarılı bir işletmedir. Güvenilir, resmi bütün kurallara uyarak taşıma işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Birinci amacımız müşteri memnuniyeti ve güvenini kazanmaktır. Firmamızın yapmış olduğu işlemler arasında evden eve nakliyat, işyeri taşımacılığı, ofis işleri gibi pek çok ayrıntı bulunmaktadır. Ofis taşımacılığı işlemlerimizin içerisinde ise tablo taşımacılığı işlemlerine de yer vermekteyiz. Yıllardır güven ve tecrübe içerisinde vermiş olduğumuz hizmetlerde bütün müşterilerimizin memnuniyetini kazanmış bulunmaktayız.

Tablo Taşımacılığı İçin Doğru Tercih

Özellikle farklı işlemlerin yapıldığı yerlerde taşıma işlemlerine ihtiyaç olmaktadır. Mevsimsel veya dönemsel olarak kurulan fuarlarda, sergi gibi yerlerde de eşya taşımacılığı yapan firmalar ile çalışılmaktadır. Firmamız sizlere bu konu ile ilgili de hizmet vermektedir. Özellikle değerli olan tabloların taşımacılığı konusunda tecrübeli ve başarılı bir işletme ile çalışmak maddi zararlardan korunmak açısından oldukça önemlidir. Firmamız ofis taşımacılığı işlemlerinin yanı sıra tablo taşımacılığı konusunda sizlere yardımcı olmaktadır. Tabloların paketlenmesi, taşınacak yere güvenli bir şekilde getirilebilmesi için özenli bir hizmet sunmaktayız. Tabloların dış kısımlarındaki çerçeveleri ve içerisinde bulunan kısımlarının zarar görmemesi için dikkatli ve sağlam bir paketleme yapmaktayız. Böylelikle taşınırken, herhangi bir zarar görmemesini amaçlamaktayız.

Tablo Taşımacılığında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Tablo taşımacılığı basit bir işlem değildir. Özellikle büyük sergi, müzayede ve fuar gibi yerlerde tablolar taşınırken bazı ayrıntılara dikkat etmek oldukça önemlidir. Aksi takdirde taşınacak olan tabloların zarar görebilir ve bu da ciddi maddi kayıpların ortaya çıkmasına neden olabilir. Firmamız sizlere bu konuda başarılı hizmet sunmak için çaba sarf etmektedir. Firmamız elemanları tablo taşımacılığı konusunda bütün ayrıntıları bilen, özenli çalışma sunan ekip arkadaşlarından oluşmaktadır. Yapmış olduğumuz bütün bu hizmetlerimizde sizlere uygun fiyatlandırmaları da sunmaktayız. Özellikle tablo taşımacılığı ve diğer tüm taşımacılık işlemleriniz var ise mutlaka firmamız ile iletişime geçerek bu hizmetleri güvenli ellerden alabilirsiniz.

Mart 10, 2020
BLOG

Dikkat taklit ediliyoruz.
Markamız emek hırsızları tarafından taklit edilmektedir.

Dikkat Taklit EdiliyoruzGerçek Çolakoğlu Nakliyat
+