ŞİLE NAKLİYAT

İstanbul’un yorucu şehir hayatı sırasında yeni bir eve taşınmak oldukça uzun ve zorlu bir süreç haline dönüşebilir. Yeni bir eve taşınmak için gerçekleştirilen tüm evden eve nakliyat işlemlerinin her birinin özel uzmanlık gerektiren işlemlerdir ve her birini tek başına üstlenmeniz sizin için zor olabilir ve bu konuda profesyonel bir desteğe ihtiyaç duyabilirsiniz.

Çolakoğlu Nakliyat olarak yarım asrı geçkin bir süredir sektörün lider firması olarak, Şile bölgesinde olduğu gibi İstanbul’un her iki yakasında ve her ilçesinde evden eve nakliyat ve depolama hizmetlerini en hızlı ve güvenilir bir şekilde sizlerle buluşturuyoruz. Şile bölgesinde evden eve nakliyat hizmetlerine ihtiyaç duyduğunuz her an alanında uzman çalışma kadromuz ve geniş araç filomuz ile taşımacılık konusunda en yenilikçi çözümleri size sunmaktayız.

Şile evden eve nakliyat farklı çözümlerimizi size sunabilmemiz ve evinizi taşıma sürecini sizin için güvenli kılabilmemiz adına Çolakoğlu Nakliyat olarak bizimle 444 2 411 numaralı Çolakoğlu Nakliyat Müşteri Hizmetleri hattımızı arayarak iletişime geçebilir ve evden eve nakliyat hizmetlerimiz ile ilgili detaylı bilgi edinebilir veya Acil Nakliyat Formu’nu doldurabilirsiniz. 

Alanında uzman kadromuz ile 1959 yılından beri sektörde lider bir pozisyonda, kalitemizden ödün vermeden sunduğumuz evden eve nakliyat hizmetleri ile Şile içinde veya Şile dışında herhangi bir adrese taşınmak istediğinizde eşyalarınızı güvenle bize emanet edebilirsiniz. 

Çolakoğlu Nakliyat’ta Ekspertiz Hizmeti 

Ekspertiz hizmeti ile öncelikle doğru bir yol haritası belirlemek oldukça önemlidir. Evden eve nakliyat hizmetinin başarılı bir biçimde sonlandırılabilmesi için tüm işlemlerin en başında eşyaların kontrolünün sağlanması ve eşyaların sayı ve cinsine bağlı olarak kullanılacak tekniklerin kararlaştırılması gerekmektedir.

Çolakoğlu Nakliyat olarak evden eve nakliyat işlemine başlamadan önce, sizin talebiniz doğrultusunda sizinle iletişime geçiyor ve öncelikle uzman ekspertlerimiz ile ücretsiz bir şekilde evinizde bulunan tüm eşya ve mobilyaların envanterini oluşturarak, farklı bir ücretlendirme talep etmeden tüm eşyalarınızın sayımını gerçekleştirip kayıt altına alıyoruz. Böylece nakliyat sürecinde herhangi bir şekilde eşyaların kaybolma riskini ortadan kaldırıyoruz ve bize sizin tarafınızdan teslim edilen tüm eşyaları resmi evraklar ile belgeleyerek sigorta altına almış oluyoruz.

Ekspertiz sayesinde eşyaların herhangi bir hasar görmesinin önüne geçilerek, eşyaların durumuna göre karar verilen nakliyat detayları ve işlem basamakları en hızlı ve güvenilir bir biçimde gerçekleştiriyoruz. 

Evden eve nakliyat sırasında tüm eşyaların doğru bir şekilde taşınabilmesi için öncelikle ekspertiz işlemi ile parça/adet sayılarının ve cinslerinin belirlenmesinin yanında toplam değerini belirliyor ve resmi evraklarla tüm bilgileri kayıt altına alıyoruz.  Bu kayıtlara göre nakliyat süresince en uygun taşıma sisteminin, ambalajlama ihtiyaçlarının belirlenerek, çalışma ekibinde kaç uzmanın yer alması gerektiğine karar veriyor ve ekip sayısına uygun olarak bir çalışma planı çıkarıyoruz. 

Çolakoğlu Nakliyat’ta Personel Güvenirliği

Türkiye Nakliyeciler Derneği’ne olan üyeliğimiz ile tüm nakliye sektöründe mevcut durum ve gelişmeleri takip etmekte, sektöre liderlik eden fikir ve uygulamalarımızı sektörde bulunan diğer firmalar ile paylaşmaktayız. Dernek üyeliğimizle birlikte çalışanlarımızın düzenli olarak katıldığı eğitim ve kurslar düzenlemekte, personelimizin bilgi gelişimine ve tecrübe edinmesine oldukça önem vermekteyiz. 

Yaklaşık 30 kişiyi bulduğu güler yüzlü ekibimizle, evden eve nakliyat işlemlerinin başladığı andan bitiş anına kadar aynı kişilerle size hizmet vermekteyiz.  Eşyaların taşımaya hazırlanması, sayımının yapılması, envanterlerinin çıkarılarak tüm eşyaların kayıt altına alınması, eşyaların sigortalanarak taşınması, taşımaya hazırlanırken tüm ambalajlama, paketleme, mobilya demontaj ve montaj işlemlerinin  gerçekleştirilmesi, uygun yaklaşımla doğru aracın seçilmesi, nakliye aracının doğru şekilde yerleştirilmesi ve eşyaların doğru şekilde tahliye edilmesi gibi birçok farklı süreçte farklı uzmanlık alanlarının getirdiği bilgi birikimini kullanmaya hazır, işine bağlı ve alanında güvenilir bir çalışma kadrosuyla size hizmet vermekten gurur duyuyoruz. 

 

Mayıs 10, 2019
ÇALIŞTIĞIMIZ BÖLGELER

Dikkat taklit ediliyoruz.
Markamız emek hırsızları tarafından taklit edilmektedir.

Dikkat Taklit EdiliyoruzGerçek Çolakoğlu Nakliyat
+