ŞAŞKINBAKKAL NAKLİYAT

İstanbul’un hangi bölgesinde olursanız olun, yorucu şehir hayatını, kalabalık trafiğini karar verdiğiniz an yeni evinize taşınmanıza engel olarak görüyor olabilirsiniz. Evden eve nakliyat işlemlerinin özel uzmanlık gerektiren işlemlerinin her birini tek başına üstlenmeniz sizin için zor olabilir ve bu konuda profesyonel ve kolaylaştırıcı bir desteğe ihtiyaç duyabilirsiniz.

Çolakoğlu Nakliyat olarak yarım asrı geçkin bir süredir İstanbul’un her iki yakasında ve her ilçe ve mahallesinde evden eve nakliyat ve depolama hizmetlerini en hızlı ve güvenilir bir şekilde sektörün lider firması olarak sizlerle buluşturmaktan gurur duyuyoruz. Şaşkınbakkal bölgesinde evden eve nakliyat hizmetlerine ihtiyaç duyduğunuz her an alanında uzman çalışma kadromuz ve 25-75 ton arasında değişken kapasitelerde ev veya ofis nakliyatlarında yüksek ağırlıklarda tüm eşya ve mobilyaları taşıma iznini bize sunan K1 ve K3 taşımacılık yetki belgeleri bulunan geniş araç filomuz ile taşımacılık konusunda en yenilikçi ve güvenli çözümleri size sunmaktayız.

Şaşkınbakkal evden eve nakliyat çözümlerimizi size sunabilmemiz ve evinizi taşıma sürecini güvenli kılabilmemiz adına Çolakoğlu Nakliyat olarak bizimle 444 2 411 numaralı Çolakoğlu Nakliyat Müşteri Hizmetleri hattımızı arayarak iletişime geçebilir ve evden eve nakliyat hizmetlerimiz ile ilgili detaylı bilgi edinebilirsiniz. 

Alanında uzman kadromuz ile yıllardır sektörde lider bir pozisyonda kalitemizden ödün vermeden sunduğumuz evden eve nakliyat hizmetleri ile Şaşkınbakkal içinde veya Şaşkınbakkal dışında herhangi bir adrese taşınmak istediğinizde eşyalarınızı güvenle bize emanet edebilirsiniz. 

Eşyaların Ambalajlanması ve Demontajı

Evinizde bulunan tüm eşya ve mobilyaların farklı bir işlevi ve yapı malzemesi vardır, bundan dolayı her bir eşyanın farklı bir şekilde taşınmaya hazırlanması, özenle korunması ve taşınması gerekmektedir. Bu gerekliliğin bilincinde olarak her bir eşya özelinde önceden belirlediğimiz farklı ambalajlama ve paketleme sistemlerini kullanarak tüm eşyaların hasar görebilirliğini en aza indirerek koruma altına almaktayız. 

Her eşyanın kullanım alanına göre kategorize edilmesi, tarafımızca sağlanan kutulara, poşetlere yerleştirilmesi gerekmekte olup, kırılarak veya çizilerek hasar görmesi muhtemel eşyaları tespit ediyoruz ve gerek özel havalı koruma ambalajlarına sarılmasını gerekse kalın kağıtlarla sarılarak koruma altına alıyor ve özel taşıma kutularına, ağırlık, materyal ve kullanım alanlarına göre ayrı ayrı değerlendirerek paketleme işlemlerini gerçekleştiriyoruz. 

Büyük boyutlarda olan, çok fazla farklı parçası bulunan, dışa doğru açılan veya açılma özelliği bulunan kapakları olan, farklı mobilyaların tamamlayıcı parçalarının birbirinden ayrılması, mobilyaların başına gelebilecek çizilme, kırılma, çatlama gibi hasarları engellediği gibi, parçaların kolay taşınmasına yardımcı olur böylece evden eve nakliyat sürecinde tüm mobilyalarınız hasarsız ve sağlam bir şekilde yeni evinizde anında kullanıma hazır olur. 

Dolap, vitrin, ranza, karyola, gümüşlük, kütüphane, sehpa vb.  aklınıza gelebilecek tüm büyük boyutlu mobilyalarda demontaj işlemini uzmanlık ve titizlikle gerçekleştirmekteyiz. Tüm mobilyaların, kapakları, ayakları, dışa doğru açılan parçaları, cam bölmeleri, ara rafları, arka kapak ve kontrplak kısımlarını mobilyanın ana gövdesinden özenle ayırmakta ve ayrıca muhafaza ederek taşıma sırasında nakliye aracına yerleştirmekteyiz.

Eşyaların hasar görmesinin önüne geçmek adına Çolakoğlu Nakliyat olarak olarak evden eve nakliyat sürecinde tüm demontaj ve yeniden kurulum işlemlerini size sunmakta, demontaj işleminin özel uzmanlık isteyen işçiliğini sizler için üstlenmekteyiz. 

Şehir içi ve şehirlerarası tüm taşımacılık işlemlerinde, ev, ofis, kütüphane, antika, müzik aletleri, dershane nakliyatlarını gerçekleştirebilmemizi sağlayan geniş araç filomuzun farklı özelliklerindeki tüm araçlarımızın tam yetkiyle eşya taşımacılık belgeleri mevcut olup, bu konuda Çolakoğlu Nakliyat olarak size gönül rahatlığıyla en güvenli hizmeti vermekten her zaman gurur duyuyoruz. 

 

Mayıs 10, 2019
ÇALIŞTIĞIMIZ BÖLGELER

Dikkat taklit ediliyoruz.
Markamız emek hırsızları tarafından taklit edilmektedir.

Dikkat Taklit EdiliyoruzGerçek Çolakoğlu Nakliyat
+