TAŞIMACILIK | ÇOLAKOĞLU PROFESYONEL TAŞIMACILIK

Çolakoğlu Nakliye Taşımacılık Hizmetleri

Çolakoğlu Nakliye olarak İstanbul ve İstanbul çıkışlı 81 ile nakliyecilik hizmeti veren bir kurum yapısı ile sizlere hizmetler vermekteyiz. 1959 yılından buyana siz değerli müşterilerimize yüksek standartlı, kaliteli, müşteri memnuniyeti odaklı, profesyonel bir nakliyecilik uygulamaktayız. 50 yılı aşkın süredir taşımacılık sektöründe hizmet veren bir kurum olarak kazanmış olduğumuz tecrübe, hizmet ağı ve diğer kazanımlarımız sayesinde sizlere kesintisiz, müşteri memnuniyet yüzdesi yüksek hizmetler vermekteyiz.

Kurulmuş olduğumuz günden buyana verdiğimiz tüm hizmetlerimizde kaliteliden ödün vermemekte, kaliteyi en uygun fiyatlar ile müşteriye ulaştırma misyonumuz ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Eğer sizlerde nakliye konusunda profesyonel hizmetler almak isterseniz, bizlerle iletişime geçebilir ve hizmet taleplerinizi iletebilirsiniz. En kısa sürede sizlere de profesyonel nakliye hizmetlerimizi vereceğimizden emin olabilirsiniz.

Hangi Alanlarda ve Nerelerde Nakliye Hizmeti Vermekteyiz?

Bizler kurum olarak İstanbul ilinde bulunan bir firmayız. İstanbul ili içerisindeki her noktaya taşımacılık hizmetimizi ulaştırmaktayız. Ancak günümüz koşullarında nakliye işlemleri sadece şehir içinde değil, şehirlerarası ve hatta ülkeler arasında bile rahatlıkla yapılabilir bir hale gelmiştir. İşte bizlerde geleceğe yönelik büyümemizi ve gelişmemizi sürdürmek, daha çok müşteri hizmet verebilmek adına Türkiye geneline de bu nakliye hizmetimizi ulaştırmaktayız.

Profesyonel bir çalışma ile yapmış olduğumuz bu taşımacılık hizmetlerini, evden eve nakliyat işlemlerinde, depo nakliyesinde, ofis nakliyesinde, banka nakil işlemlerimde, değerli eşya ve tarihi eser nakil işlemlerinde, işyeri nakil işlemlerinde ve daha birçok farklı niş alanda sizlere bu nakliye hizmetleri vermekteyiz. Her işleme özgü olarak gereksinimleri spesifik bir şekilde benimsemekte, profesyonel nakliyeciliğin gerektirdiği koşullar ile bu süreci ilerletmekteyiz.

Neden Çolakoğlu Nakliye Taşımacılık Hizmetleri Tercih Edilmeli?

Bizler Çolakoğlu Nakliye olarak verdiğimiz hizmetlerimizi hem kaliteli bir şekilde vermekte hem de uygun fiyatlar ile bu hizmeti sizlere iletmekteyiz. Bu sayede piyasada nakliye hizmeti veren birçok kuruma nazaran daha çok tercih edilen bir kurum haline gelmiş bulunamayız. Sizlere sağlamış olduğumuz bu taşımacılık işlemlerini modern yöntemler ve özenli bir şekilde uygulamamızdan dolayı da bizleri tercih edebilirsiniz. Çolakoğlu Nakliye olarak sizlere hizmet vermekten büyük mutluluk duyarız.

Her Zaman Taşımacılık Şirketi Arayanların İlk Tercihiyiz

60 yılını nakliye sektöründe geçirmiş, tanınan ve güvenilen bir firma olarak, sektöre öncülük eden ve en çok tercih edilen taşımacılık şirketi olmayı başarmanın gururunu yaşıyoruz. Evet, kısıtlı imkânlarla yıllar önce çıktık bu yolculuğa. Bugün çok geniş bir araç filosu, yetişmiş ve alanında uzmanlaşmış personellerimiz ile sektörün en büyük ve en kapsamlı nakliye şirketi olarak hizmet verir hale geldik. Bunu başarmamızda ve ailemizi genişletmemizde özverili hizmetlerimiz ile sağladığımız müşteri memnuniyetinin önemi yadsınamaz. Sektörü yakından takip ederek, teknolojik gelişmeleri ve sektördeki değişimleri iyi analiz edip, hizmetlerimize olumlu anlamda yansıtabilmeyi hedef edindik. Bu kapsamda personellerimizin gelişimlerine de sürekli katkıda bulunuyor ve daha iyi hizmet verebilmek adına her geçen gün daha da büyüyen Çolakoğlu Nakliyat ailesi olarak devamlı çalışıyoruz.

Bizleri Ayrıcalıklı Bir Nakliye Şirketi Yapan Hizmetlerimiz

Bizleri tercih eden müşterilerimiz, fiyat teklifi için ilk kez iletişime geçtikleri anda, ilgili ve etkili bir iletişim kuran müşteri temsilcimizle yaptığı görüşme sonrası, kurumsal bir taşımacılık şirketi olduğumuzu anlamaktadır. Müşterilerimiz bizimle çalışmaya karar verdiklerinde, uzman ekibimiz eşya ya da yüklerinin bulunduğu yere giderek ekspertiz çalışması yaparlar. Bu ön planlama aşamasının amacı eşya veya yükün durumunun tespit edilerek, nakliye için en doğru nakliye aracının belirlenmesi ve taşıma işlemini gerçekleştirecek ekibin daha hızlı ve sağlıklı çalışmasını sağlamaktır. Müşterimizin isteği doğrultusunda belirlenen nakliye günü geldiğinde, profesyonel nakliye ekibimiz eşyaları taşıma sırasında zarar görmemeleri için en sağlam ve uygun ambalajlarla paketlemektedir. Sonrasında nakliye aracına yüklenen eşyalar, planlanan gün ve saatte teslim adresine ulaştırılıp, eşyaların yerleştirilmesi ve montajı gerçekleştirilir. Nakliye sırasında tüm eşyalarınız nakliye sigortası kapsamında sigortalanır ve bu şekilde sorunsuz bir nakliye gerçekleştirilmiş olur.

Taşınma Hikâyelerinizde Bizlerden Memnun Kalacağınızı Garanti Ediyoruz

Taşınmanın ne kadar uğraştırıcı ve stresli bir iş olduğunu çok iyi biliyoruz. Üstelik bu konuda daha önce herhangi bir tecrübeniz de yoksa işlerin çok daha içinden çıkılmaz bir hal alacağını da tahmin edebiliyoruz. Çünkü yıllardır farklı müşterilerimizin nakliye hikâyelerine şahitlik ediyoruz. Ancak bizim bu alanda edindiğimiz tecrübelere güvendiğinizde ve bizleri tercih ettiğinizde, iyi bir taşımacılık şirketi nasıl olur göreceksiniz. Bu iddiamızın teminatı bu güne kadar hizmet verdiğimiz müşterilerimizin memnuniyetleridir. Hizmetlerimizle ilgili daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Aralık 13, 2019
BLOG

Dikkat taklit ediliyoruz.
Markamız emek hırsızları tarafından taklit edilmektedir.

Dikkat Taklit EdiliyoruzGerçek Çolakoğlu Nakliyat
+