TAŞIMAYA GELEN FİRMANIN ANLAŞTIĞINIZ FİRMA OLDUĞUNU TEYİT EDİN

Günümüzde hizmet sektöründe aynı işi yapan ve aynı alanda hizmet veren birçok firma veya kişi bulunmaktadır. İhtiyaç duyulan her hizmeti özellikle internet aracılığıyla kolaylıkla bulabiliyor, yetkili kişilere internet veya telefon aracılığıyla kolaylıkla ulaşabiliyor ve irtibat kurabiliyoruz. Gerek yemek siparişi gerek teknik hizmet servisleri, hayatımızın her alanında farklı hizmetleri belirli bir ücret karşılığında alabileceğimiz en az bir firma bulunuyor. Bu firmaların çalışma alanlarına göre, hizmet almak isteyen kişilerin çoğunluğuna göre de firma sayısı artabiliyor veya azalabiliyor.

Özellikle hızla gelişen nakliyat ve depolama sektöründe insanların evden eve nakliyat hizmetlerine duyduğu ihtiyacın ve bu alanda profesyonel desteğe ilgisinin artmasıyla birlikte, uzman veya acemi, kaliteli veya kalitesiz hizmet sunan birçok firma ve kişi kendi tanıtımını yapmaktadır. Ancak evden eve nakliyat ve depolama hizmetlerinin olması gereken profesyonel bakış açısına sahip olmayan birçok firma veya kişi internet aracılığıyla yalnızca tanıtım yaparak beklenen kalitede hizmeti sizlere sağlayamayabilir, bununla birlikte rekabet içerisinde olduğu firmaların isim haklarını çalma girişimiyle insanları kandırma yoluna gidebilir.

Evden eve nakliyat hizmetleri, uzmanlık, güven, kalite ve hız gerektiren profesyonel iş adımlarının olduğu önemli bir teknik işlemler zinciridir ve en önemlisi evden eve nakliyat sürecinde hizmet aldığınız kişi ve firmaya belirli bir ücret ödemek kaydıyla evinizin kapılarını yani güvenli alanınızı açar ve hayatınız boyunca kullandığınız ve kullanacağınız tm eşyalarınızı teslim edersiniz. İşte bu noktada çalışma ekiplerinin sizi tanımasından çok sizin nakliyat ekibini tanımanız ve güvenmeniz çok önemlidir.

Siz, güveneceğiniz, gerçek ve profesyonel bir hizmet sunan bir firma beklerken karşınızda sizi dolandırmaya çalışan, paranızı ve eşyalarınızı riske atacağınız tanımadığınız insanlarla karşılaşabilirsiniz ve bu karşılaşmanın sonuçları maddi anlamda yaşayacağınız bir kayıp, kötü bir taşınma tecrübesi edinmeniz ve uzmanlıktan uzak yapılan işlemler doğrultusunda hasarlı birçok eşyayla baş başa kalmanız olabilir.

Taşınma sürecinizde Çolakoğlu Nakliyat olarak sizin güvenle eşyalarınızı teslim edebileceğiniz ve eşyalarınızın güvenle taşınacağı bir tecrübe edinmeniz için elimizden geleni var gücümüzle ortaya koyuyoruz ve size kusursuz bir hizmet sağlayarak yeni evinizde hızla ve huzurla oturmanızı istiyoruz.

1969 yılından bugüne hızla büyüyen uzman kadromuz ile geliştirdiğimiz ulaşım filomuz size güvenli bir hizmeti sunmamızda en büyük teminatımızdır. Yarım aşırı aşkın süredir sunduğumuz kaliteli ve güvenceli hizmete istinaden Çolakoğlu ismini kullanarak evden eve nakliyat hizmeti sunduğunu iddia eden farklı internet siteleri ve iletişim bilgileri maalesef mevcut olduğu için bu noktada hukuki savaşımız hala devam etmektedir.

Çolakoğlu Nakliyat olarak güvenceli ve kaliteli hizmetimizi size sunmak adına tek bir iletişim numaramız ve tek bir internet sitemiz olduğunu hatırlatmak isteriz.

Resmi internet sitemiz olan www.colakoglunakliyat.com.tr adresimizde belirtmiş olduğumuz farklı ve sahte nakliyat firmalarını her zaman kontrol etmenizi önerir, bizimle iletişime geçtiğiniz telefon numarası olan 444 2 411 numarasından başka herhangi bir iletişim ve irtibat numaramızın olmadığını hatırlatmak isteriz.

Nakliyeciler Derneği’ne olan üyeliğimiz, yük taşıma akreditasyon K1 ve K3 belgelerimiz ile kalite ve güvenli nakliyat hizmetimizin sertifikalarımızla profesyonel güvence altında olduğu ve her zaman gönül rahatlığıyla hizmetlerimizi açık ve şeffaf bir şekilde sizlerle paylaşabildiğimiz Çolakoğlu Nakliyat olarak dilerseniz bizi tüm sosyal medya hesaplarımızdan anlık olarak takip edebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızdan hizmetlerimizi, referanslarımızı ve günlük işlerimizi takip edebilir, uzman kadromuzu yakından tanıyabilirsiniz.

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

Twitter: @clkglnklyt https://twitter.com/clkglnklyt

Facebook: Çolakoğlu Nakliyat https://www.facebook.com/clkglnklyt/

Instagram: @colakoglunakliyat https://www.instagram.com/colakoglunakliyat/

Sizinle sahte hesaplar ve profesyonellik dışı bir şekilde Çolakoğlu Nakliyat ismini kullanarak taklit isimler aracılığıyla evden eve nakliyat hizmetleri için irtibata geçen bir firma veya kişi olduğunu düşünüyorsanız veya hizmet talebinizi oluşturduğunuz ilk andan hizmetin biteceği son ana kadar uzman kadromuzu ve hizmetlerimizi teyit etmek istiyorsanız info@colakoglunakliyat.com.tr adresimizden bize e-posta göndererek ihbarda bulunabilir ve bilgilerinizin kontrolü için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sizinle iletişim halinde olan firmanın Çolakoğlu Nakliyat firması olup olmadığını kontrol etmek ve alacağınız hizmetten emin olmak için dilerseniz hizmet ve iletişim bilgilerinizi doğrulamak için 11880, 11811 numaralı servislerden sorgulama ve doğrulama yapabilir veya İTO (İstanbul Ticaret Odası) dan hizmet kayıtlarımızı sorgulayabilirsiniz.

Nisan 18, 2019
BLOG

Dikkat taklit ediliyoruz.
Markamız emek hırsızları tarafından taklit edilmektedir.

Dikkat Taklit EdiliyoruzGerçek Çolakoğlu Nakliyat
+