TEKSTİL ASKILI TAŞIMACILIK

Tekstil askılı taşımacılık konusunda uzman firmalardan alınacak nakliyat hizmetinin önemi son derece büyüktür. Tekstil ürünlerinin üretim aşamasından sonra depolanması ve sevk edilmesi de belli kurallara tabidir. Uygun taşıma usullerinin izlenmesi gerekli ekipmanların bulunması gerekir. Askıların yeterli sayıda ve uygun şekilde olması da firmanın sunması gereken hizmetler arasındadır. Taşınma ve nakliye konuları, hizmet alacak olan kişiler için endişe yaratan konuların başında gelmektedir. Her türlü eşya taşımacılığında hasar ihtimali bulunmaktadır. En dikkatli ve titiz firmalar bile bu konu için gerekli önlemleri almaktadır. Bu konuda hizmet veren firmalarda deneyimin önemi oldukça fazladır. Basından ve çevreden duyulan yorumlar da firma seçimi için önem taşımaktadır.

Tekstil Askılı Taşımacılık Hizmetinde Dikkatli ve Titiz Yaklaşımlar

Tekstil askılı taşımacılık konusu titiz taşımacılık gerektiren konuların başında gelmektedir. Bu konuda dikkatli olunması, maddi kayıplara sebep olmamak için önem taşımaktadır. Gerek üretim yerinden olsun gerekse de depolardan alınacak tekstil ürünlerinin sevkiyatında olsun, uygun büyüklükte araçlara ihtiyaç duyulmaktadır. Bunun için önceden eksper hizmetinin yerinde sunulması gerekecektir. Taşınma gününden önce yapılacak bu çalışma, tekstil ürünlerinin değerinin biçilmesi için önem taşıyacaktır. Bu sayede sigorta işlemi yapılacaktır. Ayrıca, tekstil ürünlerinin özelliklerine uygun şekilde de askılar ayarlanacak ve taşınma günü araç içerisine muhafazalı askılar, ambalajlar içerisinde yerleştirilecektir. Nakliyesi yapılacak tekstil ürünlerinin muhteviyatına uygun şekilde ambalaj yapılması son derece önem taşımaktadır. Özellikle, giyim eşyalarının kırışmadan ve kumaş kalitesinin bozulmadan nakliyesi oldukça önemli konular arasındadır. Firmamız bu konuda titiz yaklaşımları olan firmalar arasındadır.

Tekstil Taşımasında Dikkat Edilecek Hususlar

Askılı taşımacılık konusunda dikkat edilecek konuların başında, elbise gibi kumaşların zarar görmeden taşınması gerekmektedir. Çolakoğlu Nakliyat firmamızda uygun büyüklükte seçilecek araçlar, eşyaların üst üste gitmemesi için önem taşımaktadır. Firmamız, tekstil taşımacılığında sigortalı taşıma hizmeti de sunmaktadır. Bu durum olabilecek en ufak bir zarara karşı firmamızın sunduğu teminatlar arasındadır. Firmamız, askılı taşımacılıkta eşyaların dış ortama karşı korunmasını da sağlamaktadır. Tekstil taşımacılığı, sıradan bir taşımacılık olmadığı için burada zaman faktörü de önem taşımaktadır. Ticarette zaman kavramı son derece önem verilen hususlar arasındadır. Hızlı ve güvenilir nakliyat için firmamızdan hizmet alınması önerilir.

 

 

Şubat 10, 2020
BLOG

Dikkat taklit ediliyoruz.
Markamız emek hırsızları tarafından taklit edilmektedir.

Dikkat Taklit EdiliyoruzGerçek Çolakoğlu Nakliyat
+