ŞEHİRLERARASI NAKLİYAT FİRMALARI

 

Şehirlerarası nakliyat firmaları seçiminde dikkat edilecek hususların başında firmanın sunduğu hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti gelecektir. Bu konuda hizmet almadan önce internet üzerinden ya da basın yolu ile bilgi edinmek ve ona göre hizmet almak gerekecektir. Hizmet alan kişi ya da kurumların olumlu müşteri yorumları, konu hakkında fikir sahibi olmak açısından önem taşımaktadır. Şehir içi nakliyata kıyasla şehirlerarası nakliyat oldukça detaylı ve zor taşınma konuları arasındadır. Her detayın düşünülerek önlem alınması gerekmektedir. Bu konuda sektörde uzun yıllar hizmet veren deneyimli firmalara yönelmek son derece önem taşımaktadır.

Nakliyat Sektöründe Güvenli Taşımacılık

Şehirlerarası nakliyat firmaları arasında güvenilir taşımacılık yapan firmalara yönelmek gerekecektir. Bu konuda ilk akla gelen sigortalı eşya taşımacılığıdır. Firmamız, sektörde güvenilir hizmet sunan nakliyat firmalarının başında gelmektedir. Taşınmadan önce sunulan ücretsiz eksper hizmeti ile eşyaların değerinde sigortalanması sağlanır. Bu şekilde taşınma sırasında oluşabilecek kötü ihtimallere karşı da önlem alınmış olacaktır. Firmamız çalışanları bu konuda son derece dikkatli ve titiz hizmet sunan kişilerden oluşur. Uzun yıllar taşımacılık sektöründe çalışan personelimiz, ufak marangozluk ve elektrik işlerinden de anlamaktadır. Eşyaların sökülmesi yeni yerinde monte edilmesi işlerinde de uzman kişilerdir. Ayrıca, dışarıdan marangoz çağırmaya gereksinim duyulmayacaktır. Avizelerin takılması ve sökülmesinde de personelimiz yardımcı olacaktır. Cam ve avize gibi kırılacak eşyalar için de dikkatli taşımacılık söz konusudur. Uygun şekilde ambalajlanıp, ilgili yere hasarsız şekilde taşınacaktır.

Kurumsal Firma Desteği

Şehirlerarası nakliyat firmaları arasında kurumsal çalışan firmalar arasında bulunmaktayız. Müşteri ilişkilerine verilen önem gereği, arandığımız andan itibaren hazırlıklara başlamaktayız. Taşınacak olan adrese yapılan ziyaret, eşyalara uygun paket temini için son derece önem taşımaktadır. Eşyaların düzgün paketlenmesi, mobilya ve cam eşyaların kırılmaması ve hasar almaması için son derece önem taşımaktadır. Eşyaları taşıyacak olan araç ta uygun büyüklükte olmalıdır. Bu durum eşyaların sıkışık gitmesinin önlenmesi açısından son derece önem taşımaktadır. Taşınacak olan yerin bulunduğu sokağın ya da apartmanın dar olması firmamız için sorun olmayacaktır. Asansörlü taşımacılık sistemi ile son derece rahat bir şekilde sağlanacaktır. Kurumsal çalışan, deneyimli firmamızdan hizmet alınması önerilmektedir.

 

Şubat 10, 2020
BLOG

Dikkat taklit ediliyoruz.
Markamız emek hırsızları tarafından taklit edilmektedir.

Dikkat Taklit EdiliyoruzGerçek Çolakoğlu Nakliyat
+