TUZLA EVDEN EVE TAŞIMA | TUZLA EV TAŞIMA

Tuzla Evden Eve Taşıma

Tuzla evden eve taşıma firmamız güvenli bir şekilde evinizi istediğiniz yere taşıyor. Böylece hiç zorluk çekmeden eşyalarınızı taşıyabiliyorsunuz. Normal şartlarda taşınmak oldukça zorlu bir süreçtir çünkü eşyaları tek tek paketlemek, tek tek kolilere yerleştirmek ve onları taşımak gerçekten çok zordur. Bizler de güvenilir kadromuz ile evinizi kolayca taşıyoruz ve bu sürede eşyalarınıza hiçbir şekilde zarar vermiyoruz. 

Firmamızda asansörlü taşımacılık, sigortalı taşımacılık ve paketli taşımacılık hizmetlerimiz ile sizlere kolaylık sunuyoruz. Böylece evinizi firmamız sayesinde güvenli, hızlı ve zahmetsiz bir şekilde taşıyabiliyorsunuz. Oysa tek başınıza olsanız bir evi taşımak neredeyse 10 günlük bir zaman alırken biz bu işlemi 2 gün içerisinde hallediyoruz. 

Paketli Taşımacılık 

Tuzla evden eve taşıma firması olarak sizlerin evinize taşınma gününden bir gün önce gelerek küçük ya da büyük eşyalarınızın her birini tek tek paketliyoruz. Mutfak eşyalarını bir koliye, salon eşyalarını bir koliye ve diğer eşyaları da ayrı kolilere yerleştirerek hangi kolide ne eşyası olduğunu üzerine yazıyoruz. Kırılabilecek eşyalarınızı naylon ambalaj paketleri ile sarıyoruz ve kamyona yüklerken de çok titiz davranıyoruz. 

Yeni evinize taşındığınız zaman hiç zorluk çekmeden eşyalarınızı kolilerden çıkarıp koymak istediğiniz odaya yerleştirebilirsiniz. Bizler zaten büyük eşyalarınızın montaj ve kurulumunu gerçekleştiriyoruz. Gardırop, dolap ve aklınıza gelebilecek her türlü eşyayı kuruyoruz. 

Sigortalı Taşımacılık

Tuzla evden eve taşıma firması olarak sizlere sigortalı taşımacılık hizmeti sunuyoruz. Eşyalarınızı her türlü hasara karşın sigortalıyoruz. Bu sayede ister taşıma esnasında ister yolculuk esnasında eşyalarınıza zarar gelirse bizler eşyalarınızın hasar kısmının bedelini ödeyerek sizi güvence altına alıyoruz. Bizler taşırken oldukça güvenli bir şekilde eşyalarınızı koruduğumuz için sizleri de güven altına almış oluyoruz. Fakat bizlere güvenebilmeniz için size böyle bir hizmet sunuyoruz. 

Asansörlü Taşımacılık 

Bizler yüksek katlarda oturmanız durumunda eşyalarınızı asansörlü sistem ile taşıyoruz. Asansörlü sistem de eşyaları vinçe yerleştiriyoruz ve üst kattan bir yardımcı eşyayı alıp konulması gerektiği yere koyuyor. Böylece vakit kaybı olmadan ve güvenli bir şekilde eşyalarınızın taşınmış oluyor. 

Eylül 02, 2019
ÇALIŞTIĞIMIZ BÖLGELER

Dikkat taklit ediliyoruz.
Markamız emek hırsızları tarafından taklit edilmektedir.

Dikkat Taklit EdiliyoruzGerçek Çolakoğlu Nakliyat
+