Tuzla Ev Taşıma | Tuzla Eşya Taşıma

Tuzla Ev Taşıma

Firmamız Tuzla ev taşıma hizmetini sorunsuz bir şekilde yapmayı misyonu haline getirmiştir. Hedefimiz evinizi taşırken zarar görmesini önlemek ve zamanında gideceğiniz yere eşyalarınızı ulaştırmaktır. Bir evden eve nakliyat firmasından bekleyebileceğiniz tüm hizmeti size vermekteyiz. 

Şehirlerarası ve şehirler içi evden eve nakliyat hizmeti veren firmamız son derece uygun fiyatlarla hizmet vermektedir. Firmamızda çalışan şoförler son derece tecrübelidir ve vermiş olduğumuz hizmet garanti kapsamı altındadır. Eşyalarınızın durumuna göre açık kasa ya da kapalı kasa araçlarımızı kullanmaktayız. 

Bize Her Yerden Ulaşabilirsiniz 

Eğer evinizi ya da işyerinizi taşımanız gerekirse firmamıza mail atarak, telefonla arayarak veya firmamıza gelerek talebinizi bildirebilirsiniz. Firmamızın size en güvenli ve hızlı bir şekilde hizmet vereceğinden emin olabilirsiniz. 

Firmamıza Tuzla ev taşıma talebinde bulunduğunuz zaman firmamızda çalışan elemanlar evinizi gelip görerek gereken yük kamyonunu hazırlamaya başlar. Taşınma esnasında tecrübeli personellerimiz eşyalarınızı dikkatle kolileyerek hasar görmeyecek şekilde yük kamyonuna yerleştirmektedir. Kırılacak eşyaları özel olarak paketleyerek ‘kırılacak eşya’ bandı yapıştırmakta ve taşınma anında bu tür eşyalara daha dikkatli davranmaktadırlar. 

Eşyalarınız Bizimle Güvende

Tuzla ev taşıma firması olarak bize emanet ettiğiniz eşyalarınızı gözümüz gibi korumaktayız. Evinizi taşımaya geldiğimizde tüm eşyalarınızı özel bir şekilde paketleyerek kolilere yerleştirmekteyiz. Bize eşyalarınızı nasıl verdiyseniz o şekilde yerine ulaştığını göreceksiniz. 

Büyük yük kamyonlarımız ile tek seferde eşyalarınızı gideceği yere nakil etmekteyiz. Taşınırken siz hiçbir şeye elinizi sürmeyin, bizler eşyalarınızı kolileyerek gideceği yere götürüyoruz. Taşınılan yere vardığımızda ise isteğinize göre tüm eşyaları yerli yerine yerleştiriyor ve montaj gerektiren eşyalarınızın kurulumunu yapıyoruz. Size de sadece küçük eşyaları yerleştirmek kalıyor. 

Her Türlü Kolaylık Firmamızda 

Eğer taşınacağınız yer yüksek katlı bir binaysa eşyalarınızı asansörlü sistem ile taşıyoruz. Bir nevi vince benzeyen asansörlü sistem sayesinde kat kat merdiven çıkmaya gerek duymadan hızlıca eşyalarınızı yeni evinize yerleştirmiş oluyoruz. Bu sayede hem zamandan tasarruf etmiş oluyorsunuz hem de eşyalarınız bir çizik bile almadan yeni yerine ulaşmış oluyor. Sizler de firmamızdan hizmet almak için bizi arayabilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir