EŞYALARIM NAKLİYE FİRMASI TARAFINDAN PAKETLENİRKEN EVDE OLMALI MIYIM?

Güvenilir bir taşınma hizmeti almak ve evinizi en rahat şekilde taşımak için dikkat etmeniz gereken birkaç detay bulunmaktadır. Öncelikle eşyalarınızı nakliye firması paketleyecek ve taşıyacaksa farklı detaylara dikkat etmelisiniz, siz paketleyecekseniz ve nakliye firması taşıyacaksa farklı şeylere dikkat etmelisiniz.

Çolakoğlu Evden Eve Nakliyat şirketi olarak eşyalarınızı en güvenli şekilde ve istediğiniz zaman istediğiniz yere taşımak için buradayız. İşini profesyonel yapan ve taşıma hizmeti yanında birde paketleme hizmeti sunan bir nakliyat firması olarak en doğru taşıma teknikleri ile hizmet sağlamaktayız. Özellikle eşyalarını kendi paketlemiş ve sadece taşıma işleminin bize kaldığı durumlarda; paketleme işleminin doğru yapılıp yapılmadığı ve taşınma sırasında paketlemeye bağlı olarak meydana gelebilecek hasarlardan sorumlu olmadığımızı bilmelisiniz. Çünkü paketleme teknikleri de bu işin en önemli kısmıdır. Eşyaların güvenle taşınabilmesi ve hasarın meydana gelmemesi için tabi ki doğru paketlenmeleri gerekir. Bunun için özel paketleme teknikleri arasında; cam ve ağır taşınabilir eşyaların farklı şekillerde paketlenerek taşındığını bilmelisiniz. Eğer siz tabaklarınızı üst üste ve herhangi bir şeye sarmadan bir kutu içerisine yerleştiriyorsanız; işte o zaman taşınma esnasında yaşanabilecek hasar kaçınılmaz olur. Çünkü cam eşyaların özenli sarılması ve paketlenmesi yapılmaktadır. Eğer paketleme işlemi doğru yapılmaz ise kırılma ve çatlama gibi hasarlar mutlaka meydana gelebilir. Kamyonla taşıma işlemi yapıldığı için kutu içerisinde serbestçe sağa sola devrilebilecek cam eşyaların; özenle sarılması ve sıkıştırılması gerekmektedir. Bunun için işi uzmanına bırakmak en doğru olanıdır.

Evden eve nakliye firmaları sabah erken saatte ya da beraber belirlediğiniz saatte evinize gelip önce eşyalarınızı paketleme işlemleri ile başlarlar. Özellikle mutfak eşyalarınız büyük bir titizlikle paketlenir ve herhangi bir şekilde zarar görmesi engellenir. Daha sonra büyük eşyalarınızın demontaj ve paketleme işlemi gerçekleştirilir. Her şeyden önemlisi özel eşyalarınızı taşınma işleminden önce siz kendiniz toplamalı ve taşınabilir hale getirebilirsiniz. Bunlar arasında; özel giysileriniz, takı ve mücevherleriniz ya da sadece sizin toplayabileceğiniz diğer eşyalarınız yer alabilir. Ancak doğru toplandığından ve herhangi bir şekilde zarar görmeyeceğinden emin olmalısınız.

Eğer paketleme işlemi yapılırken evde olamayacaksanız, bu işlemi bir ya da birkaç gün önceden yapıp, eşyalarınızı hazır hale getirebilirsiniz. Bazı durumlarda ev sahibi taşınma işlemi sırasında evde bulunamayabiliyor. İşte bunun için daha önceden hazırlıklı olmak gerekir. Sabah evinize gelecek olan ve bu konuda güven duyduğunuz nakliye firmasına eşyalarınızı emanet edebilir ve daha sonra oradan ayrılabilirsiniz. Ancak her zaman ki gibi en güvenilir olanı tabi ki eşyalarınızın başında durmanızdır. Ancak bazı koşullardan dolayı böyle bir şey mümkün değilse tabi ki Çolakoğlu Evden Eve Nakliyat şirketi olarak güvenilir bir taşıma hizmeti sunmaya hazırız.

Genellikle bu tarz durumlar şehirlerarası evden eve nakliye durumlarında meydana gelebiliyor. Çünkü ev sahiplerinin yola çıkması ya da diğer evde hazırlıkları tamamlıyor olabileceği gibi durumlar bulunmaktadır. Bu gibi zamanlarda karşılıklı olarak sağlanan güven ve yapılan sözleşme kapsamında eşyalarınızın güvenle taşınabileceğini bilmelisiniz. Hem paketleme hem de nakliye konusunda en güvenilir ve en uygun fiyat seçenekleri ile siz de tercihlerinizi hemen Çolakoğlu Evden Eve Nakliyat’tan yana yapabilirsiniz. Hem İstanbul evden eve nakliye hem de şehirlerarası evden eve nakliye konusunda uzman ve güvenilir kadromuz ile her zaman yanınızdayız. Dilediğiniz zaman bize ulaşabilir ve fiyat teklifi alarak evden eve nakliyat konusunda sorularınızı yanıtlayabiliriz.

Kasım 27, 2018
BLOG

Dikkat taklit ediliyoruz.
Markamız emek hırsızları tarafından taklit edilmektedir.

Dikkat Taklit EdiliyoruzGerçek Çolakoğlu Nakliyat
+