EVDEN EVE NAKLİYE FİRMALARI İLE KAÇ GÜNDE TAŞINABİLİRİZ?

Evinizi güvenle taşımak ve eşyalarınızın zarar görmemesi için en doğru tercihi yapmalısınız. En ucuz olanı değil size en profesyonel hizmeti sunacak olan nakliye firmasını tercih etmelisiniz. Yoksa eşyalarınızı yanlış paketleme, düzensiz taşınma ve sağlıksız ambalajlama yüzünden zarar görebilir. Hem hasara sebep olabilir hem de taşıma zamanı bu olumsuzluklardan etkilenebilir. Çolakoğlu Evden Eve Nakliyat firmaları olarak evinizi en güvenilir ve en kısa sürede taşımak için hizmetinizdeyiz. 1959 yılından bu yana nakliye sektöründe verdiğimiz hizmet doğrultusunda müşteri memnuniyeti bizim için en önemli unsurdur. İşte bunun için profesyonel hizmetimiz ile evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, parsiyel taşımacılığı, askılı tekstil taşımacılığı, antika eşya taşımacılığı,  şehirlerarası taşımacılık ve depolama hizmetleri sunmaktayız.

Evden eve nakliye hizmeti almak isteyenlerin en çok sorduğu soruların başında taşıma işleminin ne kadar sürdüğü gelmektedir. Taşıma işlemi normal şartlarda sabah erken başlayarak, öğleden tamamlanmaktadır. Şehir içi taşınma işlemleri için bu süre geçerlidir. Ancak doğal olarak taşınan evin büyüklüğü, eşyaların durumu ve paketlenmesi gibi pek çok detay taşınma saatini belirlemektedir. Taşınma zamanını öğrenmek için Çolakoğlu Evden Eve Nakliyat şirketi tarafından size gönderilen ve değerlendirmeyi yapacak olan çalışanımız ile taşınma süresini konuşabilirsiniz. En net kararı size söyleyecek olan çalışanımızın önce; eşyalarınızın durumuna bakmalı ve sabah kaçta geleceğini ve yeni evinize taşınma işleminin ne zaman sonlanacağını size söyleyebilir. En net saati bu aşamada öğrenebilirsiniz. Ancak tabi ki bazen mevsimsel ya da taşınma sırasında yaşanabilecek bazı olumsuzluklar yüzünden aksamalar yaşanabilir. Bu tabi ki gün boyu sürmez ancak verilen saatin biraz altında ya da üstünde olabilir.

Şehirlerarası evden eve nakliye hizmeti satın aldıysanız doğal olarak eski evinizden eşyaların toplanması ardından yeni evinizin olduğu şehre doğru yola çıkılması ve ardından eşyalarınızın yeni evinize yerleştirilmesi zaman alan detaydır. Çünkü eski ve yeni ev arasında yani her iki şehir arasındaki kilometre hesabı yapılmalıdır. Daha sonra eşyaların nakliye kamyonuna yüklendikten sonra aracın ne zaman yola çıkacağı ve ne zaman yeni evinize varacağı kesinleştirilmelidir. Bunun için en az ortalama 1 gün gereklidir. 1 gün taşınma gece yolculuk ve ardından ertesi gün evinize yerleştirilmek üzere kamyonun varması. Ancak daha uzak mesafeler için yapılması gereken en güzel şey tabi ki kilometre hesabı sonra karşılıklı olarak anlaşılarak eve varış süresinin hesaplanması ve eşyaların teslimidir. Bu hem zaman hem de ödeyeceğiniz evden eve nakliyat ücretine de yansıyacaktır. Çünkü doğal olarak şehir içi değil şehirlerarası bir taşımacılık hizmeti almış oluyorsunuz. Nakliye kamyonlarının belirli bir hızı geçemediği ve hem can güvenliği hem de mal güvenliğini göz önüne alarak seyahat edebileceklerini unutmamalısınız.

Ayrıca talep doğrultusunda eğer ki ihtiyacınız varsa eşyalarınız istediğiniz süre zarfı boyunca depolanabilir ardından nakliye işlemi istediğiniz eve tamamlanabilir. Çolakoğlu Evden Eve Nakliyat şirketi olarak bu gibi durumlar ile de karşılaşmaktayız. Çünkü acilen taşınılması gereken bir ev için paketleme işlemi yapılıp eşyalar depoya konulabilir. Ardından sizin talebiniz doğrultusunda anlaşılan saat ve yere eşyalarınızın nakliyesi gerçekleştirilir. Tamamen talebe dayalı olarak yürütülen profesyonel taşımacılık hizmetimizden sizde istediğiniz zaman yararlanabilirsiniz. Çolakoğlu Evden Eve Nakliyat olarak 1959 yılından bu yana her tür taşımacılık ve depolama hizmetleri ile sektörün güvenilir ve profesyonel şirketleri arasındayız. İyi hizmet satın almak için seçimlerinizi hemen yapabilir ve bizi tercih edebilirsiniz.

Kasım 20, 2018
BLOG

Dikkat taklit ediliyoruz.
Markamız emek hırsızları tarafından taklit edilmektedir.

Dikkat Taklit EdiliyoruzGerçek Çolakoğlu Nakliyat
+