Ev Taşırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Herkes vakit geçirmekten keyif aldığı ve içerisinde kendisini mutlu hissettiği bir alanda yaşamanın hayalini kurar. Kimi zaman buna şartlar el vermez ve belirli bir süre mevcut imkanlarda hayat idame ettirilir. Ancak en nihayetinde amaç, hayali kurulan yaşam alanına yani eve ulaşmaktır. Bu ve buna benzer birçok farklı sebepten ötürü ev taşıma eylemi insanların hayatında en az bir kez de olsa karşılaştıkları bir durumdur. Genellikle yorucu ve meşakkatli bir iş olan ev taşıma faaliyetinde programlı bir şekilde hareket etmek ve bir maliyet planı oluşturmak oldukça önemlidir. Bunların haricinde de ev taşırken nelere dikkat etmeliyiz sorusuna verilecek çok sayıda cevap mevcuttur.

Hem zaman hem güç hem de bütçe gerektiren bir iş olan ev taşıma işinin genellikle bireyleri en çok zorladığı alan vakit darlığıdır. Çoğunlukla iş hayatı nedeni ile karşımıza çıkan bu durum bir de şehir değişikliğini de beraberinde getiriyor ise yapılacaklar daha da karmaşık bir hal almakta ve taşınacak bireyler bu işin altından nasıl kalkacağını bilememektedir. Bu nedenle evini taşımak isteyen kişilere bu alanda profesyonel hizmet sunan nakliye şirketlerinden destek almaları önerilmektedir.

Çolakoğlu Nakliyat Ev Taşıma Hizmetleri

Çolakoğlu Nakliyat olarak biz; 1959 yılından bu yana binlerce nakliyat gerçekleştirmekte ve farklı taşımacılık alanlarında faaliyet göstermekteyiz. Deneyimli ve uzman kadromuz ile tüm nakliye alanlarında olduğu gibi ev taşıma alanında da öncü ve lider konumumuzu başarı ile sürdürmekteyiz. Sahip olduğumuz geniş araç filomuz, otuza yakın personelimiz, K1 ve K3 gibi çeşitli yetki belgelerimiz ile yarım asırdır olduğu gibi bugün de nakliye işlemlerinizi güvenli bir şekilde tamamlamanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Türkiye Nakliyeciler Derneği’ne üye olan şirketimiz yoğun bir şekilde ev taşıma işlerine devam etmektedir. Ev taşımacılığı hususunda hem şehir içi hem de hem şehirler arası taşımacılık alanında faaliyet göstermekteyiz. Bu doğrultuda taşıma işlemini gerçekleştirecek personellerimize düzenli aralıklarla eğitimler düzenlemekte ve yetki sertifikası yelpazemizi her geçen gün daha da genişletmekteyiz. Ev taşımaya uygun çeşitli büyüklükteki araçlarımız sayesinde herkesin bütçesine uygun bir maliyet bütçesi çıkartarak rakip firmalardan bir adım önde olduğumuzu göstermekteyiz.

Ev taşıma işlemine başlamadan önce özellikle taşınacağı evi satın alan kişiler için eksper hizmeti verdiğimizi de belirtmek isteriz. Bu sayede farklı kişilerle iletişime geçerek süreci uzatmaktan kurtulmak ve zaman ile maliyetten kâr etmek de müşterilerimize sunduğumuz önemli bir alternatiftir. Bu ve diğer tüm hizmetlerimizde öncelikli olarak hedeflediğimiz şey tabii ki de yüzde yüzlük bir müşteri memnuniyeti oluşturmak ve bunun sürdürülebilirliğini sağlamaktır. Kaliteden ödün vermeden ve kolaya kaçmadan bugüne kadar ayakta kalabilmenin yolunun müşteri memnuniyetinden geçmekte olduğunu bilerek çalışmalarımıza ve kendimizi sürekli geliştirmeye devam etmekteyiz.

Ev Taşıma Fiyatları

Çolakoğlu Nakliyat olarak ev taşıma ihtiyacı olan kişiler için fiyat teklifi hazırlarken şirket politikası olarak dikkat ettiğimiz ve bu doğrultuda kişiye özel teklif sunduğumuz hususlar ise şu şekilde sıralanabilir:

  • Taşınacak evin büyüklüğü ve kaçıncı katta olduğu
  • Taşınma faaliyetinin tamamında kaç personelin görev alacağı
  • Taşıma esnasında yapılacak ambalajlama ve paketleme ile bu aşamada kullanılacak yardımcı maddeler (paketleme araçları)
  • Taşınacak eşyaların türü (beyaz eşya, mobilya vs.)
  • Taşıma esnasında kullanılacak nakliye aracı (kamyon, tır vs.)
  • Taşınma sürecinde kat edilecek mesafe (şehir içi, şehirler arası vs.)
  • Taşınma için kullanılacak yöntem (merdivenli bina, asansörlü taşıma vs.)
  • Taşınılacak olan yerin kaçıncı katta olduğu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir