ÇOLAKOĞLU NAKLİYAT DEĞERLİ EŞYALAR

Yakın zamanda taşınacaksanız ve güvenilir bir nakliye firması arıyorsanız, öncelikle bir araştırma yapmalısınız. Hizmet sunduğu zaman, çalışanların eğitimi, profesyonel hizmetleri, ayrıcalıkları ve tabi ki en önemli olan tarafı ise ücretlendirme konusudur. Öncelikle şunu belirtmeliyiz ki evden eve nakliyat firması ararken birkaç firma arasında kıyaslama yapmalı ve ücretleri değerlendirmelisiniz. Hem uygun fiyatlı olanı hem de en çok güven veren firmayı tercih etmelisiniz. Ancak burada önemli olan en ucuz olanı değil size en güven sağlayan nakliye firmasını tercih etmektir. Doğru tercihi yapabilmek için aradığınız özelliklere uyan firmayı seçmek için araştırma yapmalısınız. İstediğiniz özellikler ve aradığınız kriterler doğrultusunda zaten doğru nakliye firması karşınıza çıkacaktır.

1959 yılından beri evden eve nakliye sektöründe hizmet sunan Çolakoğlu Evden Eve Nakliyat şirketi olarak evinizin eşyalarını en güvenli şekilde taşıyoruz. Hem iyi hizmet sunabilmek hem de müşteri memnuniyetimizi daha da arttırmak için sizin talepleriniz bizim için önemlidir. Evinizi taşımaya karar verdiğiniz zaman birkaç firmadan fiyat teklifi almalı ve sonuç olarak birini tercih ettiğiniz zaman taleplerinizi firmaya iletmeniz önemlidir. Hem eşyalarınızın güvenliği hem de zaten yeterince zahmetli ve stresli bir iş olan taşınma sırasında sıkıntı yaşamamalısınız. Değerli eşyalarımızı nakliye firmasıyla mı göndermeli yoksa kendimiz mi taşımalıyız? Diye soracak olursanız, bu tamamen sizin tercihinize kalmış olan bir durumdur. Ancak şu detayı belirtmeliyiz ki; eviniz taşınmadan bir ya da birkaç gün önce özel ve değerli eşyalarınızı kendiniz paketlemeli ve güvenle muhafaza etmelisiniz. Taşınma gününde isterseniz kendi aracınızla yeni evinize götürebilir ya da nakliye aracına güvenle yüklenmesini sağlayabilirsiniz.

Eğer taşıyabileceğiniz boyutlarda ise kesinlikle yanınıza almanızı tavsiye ederiz. Ancak taşınamayacak kadar büyük ise kesinlikle güvenle paket etmeli hatta içinde ne olduğunu kimse ile paylaşmamalı sadece iyi şekilde kamyona taşınıp yerleştirildiğinden emin olmalısınız. Zaten nakliye aracına yüklenen her şey nakliye firmasının güvencesi altındadır. Hem güvenle taşınmalı hem de diğer eşyalarınız gibi nakledilmelidir. Nakliye firmasına taşınacak olan değerli eşyanızın boyutu, cinsi ve nasıl paketlendiği konusunda bilgi vermelisiniz. Buna göre düzenleme ve yerleştirme yapılmalıdır. Ancak siz bu tarz özel eşyalarınızın taşınacağını nakliye firmasına taşınma günü öncesinde ya da hemen başlangıcında bildirmelisiniz. Diğer bir önemli konu ise profesyonel şekilde nakliye taşımacılığı hizmeti alacaksanız; değerli eşyalarınızın paketleme işlemini firmaya yaptırmalısınız. Ama kendiniz taşıyacaksanız böyle bir zorunluluğunuz tabi ki. Firma sizin paketlediğiniz ve sadece taşınmasını istediğiniz eşyaların sorumluluğunu kabul etmeyecektir. Bu sadece değerli eşyalarınız için değil diğer tüm eşyalarınız için geçerlidir. Paketlemesi yapılan eşyalar nakliye aracına yani büyük kamyona yüklenir ve hepsi bir arada taşınır. Eğer paketlemesi düzgün yapılmamış ve diğer eşyalar ile bir arada taşınan değerli eşyalarınız kamyon içerisinde zarar görürse o zaman sorumluluk nakliye firmasına ait olacaktır.

Diğer bir seçenek olarak değerli eşyalarınızı bir gün ya da birkaç gün önceden kendiniz paketleyebilir ve kendi aracınızla taşımasını sağlayabilirsiniz. Yeni evinize güvenle yerleştirebilirsiniz. Bu da sizin ikinci tercihiniz olabilir. Sonuç olarak karşılıklı güvene ve özveriye bağlı olarak size en iyi hizmeti sunacak olan nakliye firmasından yana tercihlerinizi yapmalı ve bu tarz konularda ortak bir görüşe varmalısınız. Yaşanması en aza indirgenmiş sorunların üstesinden gelecek, işinde profesyonel ve rahatça taşınma işleminizi gerçekleştirebilecek olan Çolakoğlu Evden Eve Nakliyat şirketi ile siz de seçimlerinizi hemen yapabilirsiniz.

Kasım 26, 2018
BLOG

Dikkat taklit ediliyoruz.
Markamız emek hırsızları tarafından taklit edilmektedir.

Dikkat Taklit EdiliyoruzGerçek Çolakoğlu Nakliyat
+