NAKLİYE FİRMALARI EŞYA TAŞIMA DIŞINDA HANGİ HİZMETLERİ VERİYOR?

Evden eve nakliye arayışı içerisinde olanların sorduğu en önemli soruların başında taşımacılık firmalarının başka ne iş yaptığıdır. Yani verdikleri taşımacılık hizmeti dışında nasıl hizmetler sağlıyorlar? Nakliye firmalarının eşya taşıma dışında verdikleri hizmetleri öğrenebileceğiniz yerdesiniz. Çolakoğlu Evden Eve Nakliyat şirketi olarak size sunduğumuz hizmetleri aşağıda bulabilirsiniz. Hem daha güvenilir hizmet vermek hem de tarafınızdan sorulacak soruları yanıtlamak için buradayız. Şimdi gelin nakliyat firmalarının eşya taşıma dışında hangi hizmetleri verdiklerini öğrenelim.

Nakliye Firmaları Eşya Taşıma Dışında Verdiği Hizmetler

Marangozluk

Özellikle taşınan insanların en çok ihtiyacı olan kişi marangozdur. Çünkü sökülüp takılması gereken eşyalar yani demontaj ve montaj işi taşınmanın en zorlayıcı tarafıdır. Ancak işini profesyonel yapan bir nakliyat şirketi olarak bizim size sunduğumuz hizmetlerin başında marangoz gelmektedir. Evden eve nakliye sırasında eşyalarınız taşınacağınız evinizde marangoz tarafından sökülür ve yeni evinizde güvenle monte edilir. Eşyalarınızın herhangi bir hasar görmesini istemiyorsanız, bu işi profesyonelce sunacak olan nakliye firmaları ile taşınmanızı tavsiye ederiz. Yoksa mobilyalarınızın gelişi güzel sökülmesi ve aynı şekilde montaj yapılamaması daha büyük sıkıntılar yaşamanızı sağlayabilir. Eşyalarınızı zarar görebilir, çizilebilir, kırılabilir ya da boya kalkması gibi daha farklı sıkıntılar yaşayabilirsiniz.

Evinizde monte edilecek raflar ve dolaplarınız varsa bunu önceden nakliye firmanız ile görüşmeniz ve bu hizmeti size verip veremeyeceklerini sormanızı tavsiye ederiz. Yoksa demontaj işlemi yapıldıktan sonra yeni evinizde montajı yapılmayan eşyaların olduğunu fark edebilirsiniz. Ayrıca en çok merak edilen konuların başında duvar delme ve duvar ünitelerini sabitleme gibi konular vardır. Eğer talep etmezseniz ve bu konuyu sözleşme imzalamadan konuşmazsanız, nakliye firması bu tarz hizmetleri size sunmak zorunda değildir. Ancak daha önceden konuşur ve planlar, karşılıklı anlaşırsanız, taşınma işlemi sonunda size duvar ünitesi montajı gibi konularda da yardımcı olabilirler.

Elektrik İşleri

Avize sökme ve takma işlemi ise ev sahipleri tarafından özellikle talepte bulunması gereken diğer bir konudur. Eğer ev sahibi kendi avize söküm takım işlemini yapmadıysa nakliye firmasından bu doğrultuda bir talepte bulunabilir. Ancak bununda daha önceden sözleşme aşamasında konuşulmasını ve onay alınması gereken konular arasında yer aldığını bilmelisiniz.

Çamaşır ve Bulaşık Makinesi Sökme ve Takma İşlemi

Tabi ki taşınan beyaz eşyaların tıpkı söküldüğü gibi takılması gerekmektedir. Eğer herhangi bir yedek parçaya ihtiyacınız yok ise nakliye firması bulaşık ve çamaşır makinenizi nasıl söktü ise aynı şekilde takma işlemini de gerçekleştirecektir.

Klima Sökme İşleri

Oldukça zahmetli bir işlem olan klima sökme ve takma işlemi aslında bu işin uzmanları tarafından yani klima servisleri tarafından yapılmaktadır. Çünkü klimanın zarar görebilecek bakır boruları ciddi bir sorun oluşturmaktadır. Bunun için eğer işinde uzman bir çalışanları varsa nakliye firmasına danışabilirsiniz. Ancak biz Çolakoğlu Evden Eve Nakliyat şirketi olarak bu işin uzmanları tarafından yapılmasından yanayız. Tabi ki sökülen klimanızı özenle taşırız.

Depolama

Gerek memurların tayin dönemlerinde, gerekse belirli süre beklemesi gereken eşyaların depolanması konusunda ya da şehirlerarası taşınması gereken eşyaların bir süre bekletilmesi konusunda Çolakoğlu Evden Eve Nakliyat şirketi olarak size en güvenilir hizmeti veriyoruz. Özenle eşyalarınızın paketlendiği ve en kaliteli depolama yöntemleri ile depolandığını bilmelisiniz. Ayrıca şirketimiz tarafından; askılı tekstil yani ceket, pantolon, mont, kaban gibi ürünlerin ştangeli odalarımızda depolandığını da belirtmek isteriz. Buna göre seçimlerinizi hemen yapabilir ve en kaliteli hizmeti satın alabilirsiniz.

Aralık 03, 2018
BLOG

Dikkat taklit ediliyoruz.
Markamız emek hırsızları tarafından taklit edilmektedir.

Dikkat Taklit EdiliyoruzGerçek Çolakoğlu Nakliyat
+