Kabataş Evden Eve Nakliyat 

Evinizi taşıma sırasında taşınmak istediğiniz bölgede hizmetin doğru ve istenilen şekilde sunulması zor olabilir. Özellikle Kabataş evden eve nakliyat işlemlerinde alanında uzman bir firma ile çalışmanız, bu yorucu işlemler sırasında güvenle eşyalarınızı teslim edebileceğiniz bir firmadan hizmet almanız önemlidir. 

1959 yılından bugüne nakliyat ve depolama hizmeti sağladığımız uzun yıllardır Çolakoğlu Nakliyat olarak uzman kadromuz ile güven ve kalite ile nakliyat süreçlerini yönetmekteyiz. Evinizdeki eşyaların envanterini çıkarıp, paketlenmesini ve taşımaya hazır hale getirilmesini sağlıyoruz. Sevkiyatının gerçekleştirilmesi ve yeni adresinize teslim ederek yerleştirilmesi işlemlerinin her birini en hızlı ve risksiz şekilde hallediyoruz. 

Kabataş evden eve nakliyat çözümlerimizi sizinle paylaşabilmemiz ve evinizi taşıma sürecini güvenli kılabilmemiz adına Çolakoğlu Nakliyat olarak bizimle 444 2 411 numaralı Çolakoğlu Nakliyat Müşteri Hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz. Veya e-posta aracılığıyla evden eve nakliyat hizmetlerimiz ile ilgili detaylı bilgi edinebilirsiniz. 

Kabataş Evden Eve Nakliyat Taşıma Yöntemlerimiz

Nakliye işleminin niteliğine, taşınması gereken eşyaların cinsine, sayısına göre kullanmaya karar verdiğimiz nakliye araçlarının yanında farklı taşıma teknik ve teknolojileri de değişkenlik göstermektedir. 

Teknik alt yapımız ve taşımacılıkta uyguladığımız yenilikçi çözümler ile yüksek teknik kapasiteye sahibiz. Taşınacak eşyanın cinsine, taşıma bölgesinin bulunduğu kata hatta bulunduğu binanın yapısına göre farklı teknik yöntemlerimiz bulunmaktadır. Kıyafet taşımacılığı için teknik askı sistemlerimizi kullanmaktayız. Taşınacak yerin bulunduğu kata, bina girişlerine, kapı genişliğine bağlı olarak tercih ettiğimiz ve ekipman demirbaşı sayabileceğimiz asansörlü taşımacılık ile binanın dışından büyük hacimli eşya ve mobilyaların hedeflenen yeni adrese taşınmasını ve yerleştirilmesini sağlayabilmekteyiz. 

Eşyaların Ambalajlanması ve Demontajı

Uzman ekibimiz ile eşyalarınızın cinsine, hasar görebilirliği ve kullanım önceliğine göre, firmamıza ait kutu ve kolilere yerleştiriyoruz. Kırılabilecek eşyaları özenle havalı koruma sağlayan naylon paketlere sarıyoruz. Büyük boy beyaz eşyaların taşınmasında koruyucu örtü ve battaniye gibi kalın farklı materyaller kullanıyoruz. Demontajını yaparak söktüğümüz büyük boy mobilya parçalarının her birini koruyucu ambalajları ile birlikte taşınma sürecine hazırlıyoruz. Evden eve nakliyat sürecinde eşyalarınızın sistemli ve güvenli bir şekilde paketliyoruz. Taşınmaya hazırlanması adına size en kaliteli hizmeti sunuyoruz. Yeni teknoloji havalı koruma ambalaj sistemlerini her çalışma ortamımızda kullanıyoruz. Böylece güvenli bir nakliyat gerçekleştiriyoruz. 

Dolap, vitrin, ranza, karyola, gümüşlük, kütüphane, sehpa vb.  aklınıza gelebilecek tüm büyük boyutlu mobilyalarda demontaj işlemini uzmanlık ve titizlikle gerçekleştirmekteyiz. Tüm mobilyaların, kapakları, ayakları, dışa doğru açılan parçaları, cam bölmeleri, ara rafları, arka kapak ve kontrplak kısımlarını mobilyanın ana gövdesinden özenle ayırmaktayız. 

Eşyaların hasar görmesinin önüne geçmek adına Çolakoğlu Nakliyat olarak olarak evden eve nakliyat sürecinde tüm demontaj ve yeniden kurulum işlemlerini size sunmaktayız. Demontaj işleminin özel uzmanlık isteyen işçiliğini sizler için üstlenmekteyiz. 

Kabataş Eve Eve Nakliyat Yetki ve Taşıma Belgelerimiz

Gerekli teknik koşullarını sağlayarak sahip olduğumuz, K1 ve K3 taşımacılık yetki belgeleri, 25-75 ton arasında değişken kapasitelerde ev veya ofis nakliyatlarında yüksek ağırlıklarda tüm eşya ve mobilyaları taşıma iznini bize sunmaktadır. 

Eşyalarınızın güvenliği, bir aile kadar yakın çalıştığımız ekibimizin güvenliği ve karayolunda güvenli bir trafik sağlamak adına karayolu taşımacılığı ile ilgili üst düzey güvenlik önlemlerini sağlıyoruz. Çolakoğlu Nakliyat taşımacılık filosu olarak K1 ve K3  taşımacılık yetki belgeleri ile akreditasyonumuzu sağlayarak güvenli ve risksiz taşımacılık hizmetlerimizi gururla size sunuyoruz.

Mevcut tüm altyapı ve teknik ekipmanlarımızın kullanımı uzman kadromuzun sorumluluğundadır. Ekibimizin bilgi, birikim ve tecrübesi, tüm ekipmanlarımızın amacına uygun olarak kullanılmasını sağlamaktadır. Titizlikle güvenli bir evden eve nakliyat hizmetini size sunmamızı olanaklı kılmaktadır. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir