KİRALIK TAŞIMA KOLİSİ

Taşınmak herkes için oldukça zorlu ve hayli yorucu bir iştir. Evin toplanmasından eşyaların oda oda paketlenmesine kadar bir çok teferruatı bulunan bu işi kolaylaştırmak için planlı hareket etmek oldukça önemlidir. Evden eve nakliyat işlerinde taşınma işleminin üstesinden kolayca gelmek için eşyaları belirli bir düzenle taşımak gerekmektedir. Tek tek taşınması imkansız olan eşyalar, kiralık taşıma kolisi adı verilen karton kutularla taşınarak, tek seferde birden çok eşyayı alabilir ve taşınma işleminize kolaylık sağlar. Taşınma sırasında vazgeçilmez bir önem taşıyan nakliyat kutuları, daha sonra işinize yaramıyor. İşte bu yüzden kiralık taşıma yöntemi ile hem masraflarınızı en aza indirirsiniz hem de eşyalarınızın boyutuna türüne göre ayrımı yapılmış kiralık taşıma kolisi ile eşyalarınızı daha güvenli paketleyebilirsiniz.

Çolakoğlu Nakliyat firmamızda kullandığımız taşıma kolileri amaca dönük ve en iyi şekilde hizmet alabileceğiniz doğrultuda üretilmiş ve malzeme olarak özel üretim kolilerdir. Dayanıklı, sağlam ve kaliteli olmasıyla ideal bir yapıya sahip olan taşıma kolilerimiz ile eşyalarınız güvenilir ve korunaklı bir şekilde taşınırken size de bu anın keyfini çıkarmak kalır. Öyle ki özenli bir şekilde kolilenmiş eşyaların kırılma, çizilme, deforme olma gibi durumları ortadan kalkar. Bu sebeplerden ötürü kullanacağımız taşıma kolisi taşınma işleminizde size oldukça yarar sağlayacaktır.

Taşınma işinde maliyeti azaltmak adına market ya da mahalle esnafı vb. yerlerden temin edeceğiniz koliler ile eşyalarınızı paketlemek eşyalarınız için büyük bir risk olabilir. Çünkü her koli farklı taşıma potansiyeline sahiptir ve ağırlık, materyal gibi unsurlar kolinin malzemesine göre değişkenlik gösterebilir. Bunu göz önünde bulundurmamanız size daha büyük masraflar açabilir ve taşınma maliyetinizi iki katına çıkarabilir.

Kiralık Taşıma Kolisi Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kiralık Taşıma Kolisi kullanırken hangi amaçla aldığınızı unutmayın! Kırılacak eşyalarınız için alacağınız paket ile kıyafetlerinizi taşıyacağınız paket arasında farklar olacaktır. Bu doğrultuda uygun koliyi seçmenizde fayda var. Kolinin Malzemesini Önemseyin! Kolinizin çift dolgulu olduğundan ve malzeme kalitesi ile ilgili iyi yorumlar olduğundan emin olmalısınız. Tabi fiyat ve performans dengesi de dikkat edilmesi gereken noktalardan biridir.

Evden Eve Nakliyat hizmeti alırken elbette internette birçok mağazada hem kiralık taşıma kolisi için hem de satın alacağınız taşıma kolisi için de birçok farklı fiyatta ürünle karşılaşacaksınız. Tavsiyemiz, hem iyi yorum alan hem de en uygun ücrette görünen ürünü almanız.

Koli Boyutuna Dikkat Edin!

Taşınma Kutusu Kiralama konusunda dikkat etmeniz gereken bir diğer nokta da planlamadır. Taşıyacağınız eşyalarınızın boyutlarına, miktarına uygun malzemeler tercih etmelisiniz. Tüm taşıma sırasında koli kullanacaksanız kırılacak eşyalar için farklı ürünler de temin etmelisiniz. Örneğin baloncuklu paket bir çözüm olabilir.

Çolakoğlu Nakliyat olarak uzman operasyon ekibimiz her zaman yanınızda bizimle iletişime geçerek taşıma kolisi kiralık taşıma kolisi ve tüm taşınma süreçleriniz ile ilgili sorularınızı sorabilirsiniz.

Aralık 30, 2020
BLOG

Dikkat taklit ediliyoruz.
Markamız emek hırsızları tarafından taklit edilmektedir.

Dikkat Taklit EdiliyoruzGerçek Çolakoğlu Nakliyat
+