MASLAK EVDEN EVE TAŞIMA | EV TAŞIMA

Maslak Evden Eve Taşıma 

Taşınma veya evinizden başka bir eve eşya göndermeniz gerektiği durumlarda artık stres yapmanıza gerek kalmadı. Özellikle yeni bir eve taşınma oldukça zor ve stres oluşturan bir durumdur. Fakat günümüzde geçmiş yıllara göre her şey çok daha kolay ve pratik. Maslak evden eve taşıma hizmeti veren firmamız, sizler için en iyi taşımacılık hizmetini sağlıyor. Şehir içi ve şehirlerarası eşya taşıma hizmetlerimiz olmak üzere çeşitli hizmetlerimiz bulunuyor. Sizler için en uygun olan taşıma seçeneğini belirleyerek eşyalarınızın nakliye işlemlerini gerçekleştiriyoruz. 

Evden Eve Eşya Taşıma İşlemleri Nasıl Yapılır?

Maslak evden eve taşıma hizmeti veren firmamız, sektörde uzun yıllardır profesyonel olarak hizmet veriyor. Her geçen yıl araç filomuz yenilenerek daha da gelişiyor. Araç filomuzdaki tüm araçların bakımı düzenli olarak yaptırılıyor. Taşımacılık sırasında herhangi bir aksaklık olmaması için tüm önlemler alınıyor. Evden eve eşya taşıma hizmeti almanız için firmamıza başvurmanız halinde, adresinize en kısa sürede ekspertiz ekibimiz yönlendiriliyor. Ekspertiz ekibi, taşınacak olan eşyalarınızın ebatlarını, taşımacılık sırasında kullanılacak aracı, iki adres arasındaki mesafeyi, eşyaların paketlenmesi için gerekli olan kolileme ve sargılama işlemlerini göz önünde bulundurarak, sizlere net bir fiyat bilgisi sunuyor. Eşyalarınızın sigortalı ve güvenli bir şekilde nakliyesi gerçekleştiriliyor.

Evden Eve Taşıma Hakkında Genel Bilgiler 

Maslak evden eve taşıma hizmeti veren firmamız, eşyalarınızı sigortalı bir şekilde büyük bir özen ve titizlik ile taşır. Taşıma işlemlerinden önce ücretsiz olarak gelen ekspertiz ile birlikte, profesyonel çalışma arkadaşlarımız eşyalarınızın de-montaj ve paketleme işlemlerini gerçekleştirir. Kırılacak ve çizilecek eşyalarınız için havalı sargılar kullanılır. Eşyalarınızın zarar görmemesi için büyük bir dikkatle paketleme işlemleri tamamlanır. Paketleme işleminin ardından eşyalarınız, nakliye aracına yerleştirilir. Nakliye aracımız ile birlikte eşyalarınız yeni adresinize ulaştırılır. Yeni adresinize ulaşan eşyalarınız sizin uygun gördüğünüz bölümlere dikkatli bir şekilde yerleştirilir. De montajı yapılan eşyalarınızın montaj işlemleri de gerçekleştirilerek taşımacılık hizmetiniz tamamlanmış olur. Sizler de en güvenilir ve en kaliteli hizmeti, en uygun fiyatlar karşılığında alabilmek için iletişim bilgilerimiz üzerinden firmamıza ulaşabilirsiniz.

Eylül 02, 2019
ÇALIŞTIĞIMIZ BÖLGELER

Dikkat taklit ediliyoruz.
Markamız emek hırsızları tarafından taklit edilmektedir.

Dikkat Taklit EdiliyoruzGerçek Çolakoğlu Nakliyat
+