MASLAK EVDEN EVE TAŞIMACILIK

Maslak Evden Eve Taşımacılık

Evden eve taşımacılık işlemi paketleme, taşıma ve yerleştirme aşamaları ile hassasiyet ve özen isteyen bir işlemdir. Özellikle paketleme aşamasının titiz bir şekilde yapılması eşya güvenliği açısından çok önemlidir. Eşyaların yapı malzemesine uygun şekilde ambalajlanması gereklidir. Maslak evden eve taşımacılık firması olarak uzun yıllardır sektörde profesyonel ve kaliteli hizmet vermekteyiz. Ofis, ev ve fabrika taşınması işlemlerinizde profesyonel ve eğitimli ekibimiz ile birlikte her zaman yanınızdayız. Sizlerde güvenli ve hızlı bir şekilde taşınmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Evden Eve Taşımacılığın Avantajları

Maslak evden eve taşımacılık firması olarak taşınma işlemlerinizi sizin adınıza en avantajlı şekilde gerçekleştiriyoruz. Evden eve taşımacılığın avantajlarını sıralayacak olursak;

  • Kısa sürede kolay ve güvenilir şekilde taşınmanızı sağlar.
  • Sigortalı taşımacılık temeline dayandığı için maddi kayıp yaşamanızı engeller.
  • Taşınma işlemi için gerekli olan personel, araç ve diğer teknik donanımlar firma tarafından sağlanır.
  • İsterseniz eski adresinizden eşyaların toplanması, paketlemesi  ve yeni adrese müşterinin istediği şekilde yerleştirilmesi nakliyat firması tarafından yapılır.
  • Evden eve nakliyat işleminin en önemli avantajı eşya depolama işlemidir. Yeni adres hazır olmadığı durumda firma eşyalarınızı uygun depolarda istifler.
  • Demonte ve montaj işlemi profesyonel ekip tarafından uygulanır.

Evden eve taşımacılığın avantajlarından yararlanabilmek için profesyonel firmalar ile çalışmanız gerektiğini unutmayınız. Tecrübesiz ve yeterli teknik donanıma sahip olmayan firmalar ile çalışırsanız maddi ve manevi kayıplar yaşayabilirsiniz.

Taşımacılık Sözleşmesi

Evden eve taşımacılık işleminin temelini taşımacılık sözleşmesi alır. Sözleşme taşınma işleminin sigortalanması demektir. Firma ve müşterinin haklarını karşılıklı olarak koruma altına almaktadır. Taşımacılık sözleşmesinin içeriğinde taşınacak olan eski ve yeni adresler, taşınma işlemi için gerekli personel ve araç sayısı, taşımacılık yöntemi, taşıma ücreti ve nakliye sigortası yer alır. Maslak evden eve taşımacılık firması olarak tüm taşımacılık işlerinde taşımacılık sözleşmesi imzalıyoruz. Sözleşme iki nüsha olarak düzenlenir. Sözleşmenin bir örneği müşterimize teslim edilir. Sizlerde içiniz rahat bir şekilde yeni evinize taşınmak isterseniz sözleşmeli taşımacılık yapan firmalar ile çalışmaya özen gösteriniz.

Eylül 02, 2019
ÇALIŞTIĞIMIZ BÖLGELER

Dikkat taklit ediliyoruz.
Markamız emek hırsızları tarafından taklit edilmektedir.

Dikkat Taklit EdiliyoruzGerçek Çolakoğlu Nakliyat
+