SARIYER NAKLİYAT

Evinizi taşımayı düşünüyorsanız, en önemli nokta, evden eve nakliyat sürecinin birçok farklı uzmanlık bilgisi gerektiren işlemlerinin bir bütünü olduğunu unutmamanızdır. Evden eve nakliyat sürecinde gerçekleştirilecek işlerin göründüğünden daha zor ve zaman alıcı olmasından dolayı, taşınma sürecinde her zaman profesyonel bir ekibin yardımını almanız taşınma sürecini daha kolay ve güvenli kılar. 

Çolakoğlu Nakliyat olarak 1959 yılından bu güne hizmet vermekte olduğumuz nakliyat sektöründeki yenilikçi taşıma ve paketleme çözümlerimizi İstanbul Avrupa yakasının en geniş ilçesi olan Sarıyer bölgesinde evden eve nakliyat hizmetlerine ihtiyaç duyduğunuz her an sizinle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. 

Sarıyer evden eve nakliyat çözüm ve uzmanlık desteğimizi sizinle paylaşabilmemiz için Çolakoğlu Nakliyat olarak bizimle 444 2 411 numaralı Çolakoğlu Nakliyat Müşteri Hizmetleri hattımızı arayarak  iletişime geçebilir ve evden eve nakliyat hizmetlerimiz ile ilgili detaylı bilgi edinebilirsiniz. Avrupa Yakası Bölge Yetkilisi ve Anadolu Yakası Bölge Yetkilisi olmak üzere İstanbul’da iki yakada da ilgili yetkililerimize ulaşabilirsiniz.

Şehir içi ve şehirlerarası taşımacılıkta uzun yıllardır uzman kadromuzla hizmet vermekteyiz. İstanbul’un her ilçesinde günün her saati hizmet verdiğimiz gibi Sarıyer bölgesinde de evden eve nakliyat hizmeti sağlamakta olup, geniş araç filomuzda bulunan farklı özellikteki araçlarımızdan sizin ihtiyacınıza en uygun olan aracı seçerek, güler yüzlü ve işinde uzman çalışma kadromuz ile sizi yeni adresinize, tüm eşyalarınızın güvenliğini sağlayarak taşıyoruz. 

Yetki ve Taşıma Belgelerimiz

Çolakoğlu Nakliyat olarak yarım asrı geçen bir süredir hizmet verdiğimiz nakliyat sektöründe, sektörün lideri konumuna her zaman yenilikleri takip ederek ve tüm kuralları doğru bir şekilde uygulayarak gelmiş bulunuyoruz. Nakliye hizmeti sunarken en büyük bilincimiz ve sorumluluğumuz risksiz ve güvenli taşımacılıktır. Bizlere güvenerek emanet edilen eşyaların ve mobilyaların güvenliği ve de taşıma süreci boyunca karayollarında seyahat ederken, yol güvenliğini sağlamak adına her zaman bilinçli bir şekilde tüm güvenlik kurallarının takipçisi olarak işimizi yapmaktayız. 

Uzun yıllardır bir arada çalıştığımız ekibimizin güvenliği ve sağlığı için ayrıca eşyalarınızın güvenle taşınması ve trafikte seyir halinde bulunan diğer araçları herhangi bir şekilde riske atmadan, güvenli bir trafik sağlamak adına kara yolu taşımacılığı ile ilgili üst düzey güvenlik önlemlerini her zaman sağlamaktayız.

Çolakoğlu Nakliyat taşımacılık filosu olarak K1 ve K3  taşımacılık yetki belgeleri ile akreditasyonumuzu sağlayarak güvenli ve risksiz taşımacılık hizmetlerimizi size sunuyoruz.

Firmamızın gerekli teknik koşulları sağlayarak sahip olduğu, K1 ve K3 taşımacılık yetki belgeleri, 25-75 ton arasında değişken kapasitelerde ev veya ofis nakliyatlarında yüksek ağırlıklarda tüm eşya ve mobilyaları taşıma iznini bize sunmakta olup, belgelerimizin kontrolleri ve güncellenmesi her zaman uzman yönetim ekibimiz tarafından takip edilmekte ve gerçekleştirilmedir. 

Çolakoğlu Nakliyat’ta Müşteri Memnuniyeti

Türkiye Nakliyeciler Derneği’ne olan üyeliğimiz ile tüm nakliye sektöründe mevcut durum ve gelişmeleri takip etmekte, sektöre liderlik eden fikir ve uygulamalarımızı sektörde bulunan diğer firmalar ile paylaşmaktayız. Dernek üyeliğimizle birlikte çalışanlarımızın düzenli olarak katıldığı eğitim ve kurslar düzenlemekte, personelimizin bilgi gelişimine ve tecrübe edinmesine oldukça önem vermekteyiz. 

Uzman kadromuzun yaklaşık 30 kişiyi bulduğu güleryüzlü ekibimizle, evden eve nakliyat işlemlerinin başladığı andan bitiş anına kadar aynı kişilerle size hizmet vermekteyiz.  Eşyaların taşımaya hazırlanması, sayımının yapılması, envanterlerinin çıkarılarak tüm eşyaların kayıt altına alınması, eşyaların sigortalanarak taşınması, taşımaya hazırlanırken tüm ambalajlama, paketleme, mobilya demontaj ve montaj işlemlerinin  gerçekleştirilmesi, uygun yaklaşımla doğru aracın seçilmesi, nakliye aracının doğru şekilde yerleştirilmesi ve eşyaların doğru şekilde tahliye edilmesi gibi birçok farklı süreçte farklı uzmanlık alanlarının getirdiği bilgi birikimini kullanmaya hazır, iş etiğine bağlı ve alanında güvenilir bir çalışma kadrosuyla size hizmet vermekten gurur duyuyoruz. 

Mayıs 10, 2019
ÇALIŞTIĞIMIZ BÖLGELER

Dikkat taklit ediliyoruz.
Markamız emek hırsızları tarafından taklit edilmektedir.

Dikkat Taklit EdiliyoruzGerçek Çolakoğlu Nakliyat
+