TUZLA OFİS TAŞIMA

Tuzla Ofis Taşıma

Tuzla ofis taşıma firması olarak ofisinizi dilediğiniz yere taşıyoruz. Firmamızda asansörlü taşımacılık, sigortalı taşımacılık, ambalaj ve paketleme hizmetleri dâhildir. Ofisinizi taşımanız gerektiğinde sizlere profesyonel bir şekilde hizmet sunan firmamız aynı zamanda sizlere güven vermeyi de başarıyor. Müşterilerimizin bizlere güvenmesi bizim için oldukça önemli bir kriterdir. Bizler de sizleri memnun edebilmek adına tecrübeli elemanlarımız ile birlikte ofis taşıma hizmeti veriyoruz. 

Bulunduğunuz binadan başka bir binaya taşınmak şehir içi de olsa şehir dışı da olsa oldukça zor bir işlemdir. Hele ki bir işyerini taşımak çok daha teferruatlı bir iştir çünkü kaybedeceğiniz en ufak bir evrak sizi zor duruma düşürebilir. Bizler de böylesi zor duruma düşmemeniz için uzman ekibimiz ile taşınma tarihinden bir gün önce eşyalarınızı tek tek ambalajlıyor ve paketliyoruz. Böylece ofiste bulunan telefon, bilgisayar ve faks gibi önemli elektronik eşyalarınız da hiçbir şekilde hasar görmüyor. 

Sigortalı Ofis Taşıma

Tuzla ofis taşıma firmamız müşterilerine sigortalı ofis taşıma hizmeti sunuyor. Ofiste taşınacak tüm eşyalarınız hatta evraklarınız da dâhil olmak üzere firmamızın hazırlamış olduğu bir sigorta poliçesi ile sigorta altına alınırlar. Bu durumda taşınma esnasında karşılaşabileceğiniz herhangi bir hasar durumunda firmamız paranızı zararınız neyse son kuruşuna kadar karşılıyoruz. 

Eşyalarınızı taşıdığımız yük araçları da sigortalı olduğu için beklenmedik bir kaza olduğu zaman eşyalarınızın hasar miktarını sizlere ödüyoruz. Bu durumda bizlere güvenmeniz için hiçbir engel kalmıyor. Zaten eşyalarınızı zarar görmeyecek şekilde paketliyoruz bu nedenle herhangi bir durumda hasar görme riski de çok düşük bir ihtimal oluyor. 

Asansörlü Ofis Taşıma 

Tuzla ofis taşıma firması olarak yüksek katlı ofisinizi taşımak için asansörlü sistem kullanıyoruz. Eski ofisinizi aşağı indirirken de, yeni ofisi yukarı taşırken de bu sistem çok güvenli oluyor ve vakit kaybı yaşatmıyor. Böylece eşyalarınızı ofis kaçıncı katta olursa olsun kısa süre içerisinde taşınma işlemi halloluyor. Bizler siz işlerinizi kısa sürede yorulmadan halledin diye elimizden gelen her şeyi yapmaya hazırız. Detaylı bilgi için firmamızı arayabilirsiniz. 

Eylül 02, 2019
ÇALIŞTIĞIMIZ BÖLGELER

Dikkat taklit ediliyoruz.
Markamız emek hırsızları tarafından taklit edilmektedir.

Dikkat Taklit EdiliyoruzGerçek Çolakoğlu Nakliyat
+