TUZLA EŞYA DEPOLAMA | TUZLA EŞYA DEPOSU

Tuzla Eşya Depolama

Tuzla eşya depolama firması olarak 20 yıllık tecrübemiz ile uzman kadrolarımız sayesinde müşterilerimize kaliteli hizmet sunmaktayız. İstanbul’un Tuzla ilçesinde bulunan depomuz 7/24 güvenlik kameraları ile izleniyor. Bu nedenle eşyalarınızda aklınız kalmasın ve güvende olduğunu hissedin. Bu sayede atmaya kıyamadığınız eşyalarınızı ya da koymaya yer bulamadığınız eşyalarınızı depomuzda saklayabilirsiniz.

Hizmetimiz ile Eşyalarınızı Koruyabilirsiniz

Tuzla eşya depolama firmamız ile ev ve ofis eşyalarınızı depomuzda saklayabilirsiniz. Depolama hizmeti veren firmamız oldukça az çünkü son zamanlarda yeni yaygınlaşmaya başlayan bir sektör. Ev taşıma ve ofis taşıma hizmetinde olduğu gibi depolama hizmeti de son derece önemlidir. Bizler müşterilerimizin ihtiyaçlarını yakından takip ettiğimiz için güvenli depolarımız ile sizlere hizmet veriyoruz.

Tuzla merkezinde bulunan depomuz ile eşyalarınızı korumaya yardımcı oluyoruz. Herhangi bir eşyayı depomuza koyabilirsiniz. Ofis masanızı, bir vazonuzu ya da komple bir evin odasını depomuzda saklayabilirsiniz. İstediğiniz zaman eşyalarınızı gelip alabilirsiniz ya da merak ettiğiniz zaman eşyalarınızı görmeye gelebilirsiniz.

Eşya Depolama Hizmetinden Hangi Durumlarda Faydalanılır?

Tuzla eşya depolama hizmetini sizlere her şartta veriyoruz. Eşyalarınızı koyacak bir yer bulamadığınızda, evinizi taşıyacaksanız fakat hala bir ev bulamadıysanız ya da evdeki eşyanızın bir başkasının görmesini istemediğiniz durumlarda firmamız ile görüşerek eşyalarınızı depolarımızda saklayabilirsiniz.

Evinizde tadilat varsa ve eşyalarınızı korumak için bir yerde saklamak istiyorsanız depomuzu kiralayabilirsiniz. Böylece tadilat süresi boyunca eşyalarınız hasar görmemiş olur ve sizler de rahat rahat evin içinde hareket edebilirsiniz. Sadece evinizde değil ofisinizde bulunan eşyaları da depolarımızda saklayabilirsiniz.

Depolarda Eşyalar Nasıl Depolanıyor?

İstanbul’un Tuzla ilçesinde hizmet veren firmamız eşyalarınızı güvenli bir şekilde depoluyor. Sürekli olarak gözetilen depolarımızda eşyalarınız güvenlik kameralarımız ile günün 24 saati izleniyor. Eşyaların temiz ve kapalı depolarımızda saklanıyor. Eşyalarınız ayrı depo bölmelerinde saklanıyor ve her eşyanın bulunduğu deponun kendine özel anahtarı bulunuyor. Böylece eşyaların sahibi dışında kimse bu depoya giremiyor. Sizler de eşyalarınızı güvenle saklamak istiyorsanız firmamızı arayabilirsiniz ve eşyalarınızı bizlere teslim edebilirsiniz. Detaylı bilgi edinmek için firmamızı arayabilirsiniz.

Eylül 02, 2019
ÇALIŞTIĞIMIZ BÖLGELER

Dikkat taklit ediliyoruz.
Markamız emek hırsızları tarafından taklit edilmektedir.

Dikkat Taklit EdiliyoruzGerçek Çolakoğlu Nakliyat
+